25 lutego 2017 Udostępnij

Jaką torbę podróżną wybrać?

Funkcjonalność dobrej podróżnej torby będzie można określić przez kilka jej ważnych elementów. Przede wszystkim liczą się kółka, im będą większe tym lepiej, ponieważ torba będzie wygodniejsza. Powinny być one umocowane na brzegach torby a mechanizm powinien umożliwić szybką wymianę w momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia. Każde kółko musi być osadzone na łożysku, by minimalizować opory toczenia.

Istotnym elementem jest także wysuwane ramię torby czy walizki. Jej długość po wysunięciu powinna umożliwiać wygodne ciągnięcie torby za sobą bez zaczepiania tyłami butów o bagaż. Warto pamiętać, że to bardzo ważna rzecz. Dodatkowo trzeba również sprawdzić czy ramię walizki lub torby będzie można wysunąć oraz wsunąć jedną ręką. Rozwiązania nowoczesne blokują mechanizm ramienia i dzięki temu można przed sobą pchać torbę.

Ergonomiczność

Wreszcie ważna będzie intuicyjna budowa a także ilość kieszeni, do których będzie dostęp. Dobra torba to taka, z której zawsze będzie można wybrać to co chcemy, bez problemów. Musi być więc taki dostęp do kieszeni, że nie będzie potrzeby rozładowania całej walizki. Dobrze będzie, gdy każda kieszeń w naszej torbie ma swoje przeznaczenie. jeśli przeczytamy instrukcję możliwe, że znajdziemy informację o różnych schowkach.

Jak wybrać torbę podróżną?

Wytrzymałość

Ważny element każdej torby to oczywiście wytrzymałość, w końcu skoro wydajemy pieniądze to chcemy, by wybrany przez nas produkt charakteryzował się takim wykonaniem, że długi czas będzie nam służył. Jeśli chodzi o torby ich słaba jakość to najgorsze co może się przytrafić, ponieważ taka torba stanie się dla nas kłopotliwa. Pojawią się nerwy, problem z transportowaniem rzeczy. Masz już dość problemów z urywającymi się paskami i zacinającym zamkiem? Zainwestuj w solidną skórzaną torbę podróżną i ciesz się nią przez lata. Zajrzyj na https://e-mcklein.pl/ i zapomnij i koszmarnej jakości. 

Oczywiście pamiętajmy również o wadze torby w końcu, gdy włożymy tam swoje rzeczy ta waga i tak urośnie, dlatego dobrze będzie, by wyjściowo była jak najniższa. Będzie dobrze, by torba oczywiście była przygotowana solidnie i z takich materiałów, które będą gwarantowały trwałość i lekkość. To również ważne przy lotach samolotem, gdzie im mniejsza waga bagażu tym więcej rzeczy my będziemy mogli zabrać. W samolotach ze względu na istniejące limity właśnie ta kwestia będzie bardzo ważna i oczywiście musi być brana przez nas pod uwagę, by nie przekroczyć przez ciężką torbę limitu.

Karol Karmowicz

Redakcja zong.com.pl