BRACIA ZONG

Księgowość w UK

Usługi księgowe w Wielkiej Brytanii są świadczone przez wiele różnych firm. Jednakże poziom tychże usług w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Tym samym przekazując kwestie księgowe niesprawdzonym podmiotom, niesolidnym podmiotom, wiele się ryzykuje.

Podmiotem, na którego usługi warto jest zwrócić szczególną uwagę, który jest na pewno wiarygodny, jest firma Capital Business Links LTD. To firma zajmująca się bardzo zróżnicowanym zakresem spraw. Na pewno istotne jest tutaj to, że firma pomaga w zakładaniu działalności przedsiębiorcom z Polski. Biuro księgowe posiada siedzibę w Ealing, a jest to dzielnica Londynu, w której funkcjonuje wiele podmiotów z kraju nad Wisłą.

Biuro to posiada ceryfikat ACCA o nazwie Chartered Certified Accountants. Jest to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług oraz ich kompleksowości.

Prowadzenie własnej firmy na Wyspach daje szerokie możliwości, aczkolwiek należy pewne przepisy znać, aby działać w zgodności z nimi. Przekazując wszelkie kwestie związane z księgowością doświadczonemu podmiotowi, jakim jest właśnie Capital Business Links LTD, można być spokojnym, że wszelkie kwestie księgowe, rachunkowe i nie tylko będą miały właściwy wymiar. Działania biura księgowego koncentrują się na kilku istotnych aspektach. Mowa jest o rejestracji podmiotów, mowa jest o prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw, o obsłudze międzynarodowych podmiotów, rozliczaniu podatku VAT oraz podatku dochodowego, mowa o prowadzeniu rozliczeń z własnymi pracownikami jak również z kontrahentami jak również prowadzeniu różnych negocjacji biznesowych oraz różnego rodzaju spraw.

Warto wspomnieć, że firma bazuje na bardzo doświadczonej załodze, która równocześnie też stale poddawana jest stałej weryfikacji oraz podnoszeniu ich kwalifikacji. Warto zajrzeć na stronę internetową https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/, na której klient może znaleźć wszelkie szczegóły działalności tego biura księgowego. Te informacje na pewno mogą przekonać każdego do skorzystania z tych usług.