BRACIA ZONG

Regeneracja filtrów cząstek stałych

Regeneracją turbosprężarek zajmujemy się od wielu lat. Wiemy bardzo dobrze, że sama regeneracja turbosprężarki nie jest wystarczająca. Elementem niezbędnym do wykonania jest bowiem również regeneracja filtrów cząstek stałych. W tym elemencie również dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było wykonane bardzo dokładnie i zgodnie ze sztuką prawidłowej regeneracji.

Istotnym elementem jest oczywiście nie tylko wysoka precyzja podejmowanych działań, ale ponadto także musimy tutaj mówić o pracy wykonanej przy współpracy z odpowiedniej jakości urządzeniami. W naszej firmie bazujemy na maszynach oraz urządzeniach marki Carbon Clean. Jest to jeden z liderów rynku, a zatem możemy powiedzieć, że pracujemy na najbardziej zaawansowanych urządzeniach i maszynach. Nasza metoda działania w tymże zakresie jest nie tylko bardzo skuteczna, ale ponadto również musimy mówić o bardzo dużym stopniu bezpieczeństwa zarówno dla samych filtrów jak i dla otaczającego środowiska. Dzięki stosowanej w naszej firmie metodzie regeneracji filtrów cząstek stałych będziemy mogli mówić o dokładnym usunięciu wszelkich zanieczyszczeń olejowych, wszelkiej sadzy, popiołów, które pozostały w układzie turbosprężarki po procesach wypalania dokonywanych przez sterownik danego samochodu. Regeneracja tychże filtrów cząstek stałych DPF/FAP/KAT jest czymś, o czym niejednokrotnie się zapomina.

W tymże względzie mamy do czynienia z bardzo dokładną regeneracją każdego układu. Jest to bardzo istotne, ponieważ zaniedbując tenże aspekt możemy mieć pewność, że turbosprężarka w naszym samochodzie nie będzie działała w odpowiedni sposób. Tym samym nie można dokonywać działań mających na celu tylko i wyłącznie regenerację samej turbosprężarki, ponieważ regeneracja filtrów cząstek stałych jest czymś integralnym w owej procedurze.

Oferujemy również bardzo atrakcyjne warunki cenowe, co w odniesieniu do owej procedury bez wątpienia dla posiadacza każdego samochodu ma ogromne znaczenie. Warto zaufać profesjonalistom, którzy w tejże materii mają bardzo duże doświadczenie.