BRACIA ZONG

Regeneracja turbosprężarek

W zakresie regeneracji turbosprężarek nasza oferta jest dosyć rozbudowana. Możemy w niej wyróżnić takie elementy jak demontaż oraz montaż turbosprężarki, pełną diagnostyką układu podciśnienia, diagnostykę jak również regenerację elektronicznych sterowników turbosprężarki. Przy demontażu turbosprężarki dodatkowo wykonujemy także czyszczenie układu dolotowego silnika.

Dzięki zabiegom, które podejmujemy w naszym zakładzie, każda turbosprężarka powinna na powrót działać w pełni swoich możliwości. Pracujemy tutaj na bardzo nowoczesnych maszynach pozwalających uzyskać najlepsze możliwe efekty. W naszej ofercie klient może znaleźć zarówno podstawową regenerację turbosprężarek jak i wersję rozszerzoną. W wersji podstawowej mamy do czynienia z kompleksowym czyszczeniem wszystkich elementów, z ich piaskowaniem oraz z myciem. Ponadto należy wskazać na czyszczenie zmiennej geometrii w sprężarkach typu VNT. Udrażniamy kanały olejowe w obudowie turbiny, wymieniamy poprzeczne oraz wzdłużne łożyska, wymieniamy uszczelnienia labiryntowe, części złączne, elementy mocujące, uszczelniacze, wyważamy turbinę jak również sprawdzamy oraz regulujemy ustawienia akumulatora.

W wersji rozszerzonej mamy także do czynienia z takimi operacjami jak wymianę obudowy na całkowicie nową, wymianę wszelkich uszkodzonych elementów zmiennej geometrii, wymianę koła kompresji oraz wymianę wałka z kołem turbiny. W przypadku każdego elementu mówimy oczywiście o wymianie poszczególnych elementów na całkowicie nowe, sprawne. Jeśli jest taka możliwość, przy wymianie poszczególnych części stosujemy najnowocześniejsze ich wersje, o ile oczywiście są one kompatybilne z całym układem. W odniesieniu do każdego pojazdu podchodzimy do niego, do pracującej w nim turbosprężarki w sposób indywidualny.

Każda turbosprężarka ma nieco inne ustawienia, nieco inne wytyczne związane z działaniem urządzenia. Z uwagi na to, że nasz zespół pracowników to doświadczeni fachowcy oraz pasjonaci, to tym samym gwarantujemy naszym klientom szybkość realizacji zleceń.