25 lutego 2017 Udostępnij

Męskie torby w stylu vintage

Można powiedzieć, że męskie torby w stylu vintage do nas obecnie wracają. Są one modne, ponadczasowe, eleganckie i praktyczne. Jeśli szukamy torby, która posłuży wiele lat to wydaje się, że taka w stylu vintage zdaje się być świetną opcją.

Zalety męskiej torby w stylu vintage

Męskie torby w stylu vintage to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie niebanalne akcesoria. Może przypominać aktówkę, listonoszkę a niekiedy nawet chlebak. W takiej torbie stawia się na eleganckie ozdoby klamerki czy kieszenie na przodzie. Jest dobra dla studenta, dziennikarza oraz lekarza. Ogromną zaletą torby będzie ponadczasowość.

Model taki, który przypomina aktówkę czy listonoszkę nie będzie wychodził z mody. Od wielu lat fason wybierany będzie przez mężczyzn w różnym wieku i o różnej pozycji społecznej. Dużym plusem jest także uniwersalność, pasuje do pracy na uczelnie oraz na miasto. Świetnie sprawdzać się będzie w causalowym stylu jak i przy nieco bardziej eleganckich zestawach. Męska torba w stylu vintage to taki dodatek, który powinien być w każdej męskiej szafie

Jak wybrać torbę idealną?

Funkcjonalność

Pierwszym i kluczowym elementem, na jaki zwracać trzeba uwagę to funkcjonalność. Należy się zastanowić na czym najbardziej nam zależy, co nosimy ze sobą i pod tym kątem trzeba ostatecznie podejmować decyzję jaki model wybrać. Mężczyźni, którzy zabierają ze sobą wiele rzeczy powinni mieć nieco większe propozycje toreb.

Torby skórzane

Torba skórzana

Skóra zawsze bardzo dobrze się sprawdza i wydaje się, że będzie idealnym rozwiązaniem. Nawet po wielu latach będzie ona prezentować się elegancko i styl będzie świetny. Natomiast jest to opcja znacznie droższa niż ekoskóra.

Torba z ekoskóry

Właśnie ekoskóra jest alternatywą dla tych, którzy nie chcą kupować z różnych względów naturalnej skóry. Jak się jednak wydaje to co najważniejsze to niższa cena i brak kwestii, które mogą być związane z ekologią, dlatego wiele osób idzie w tym kierunku. Ale z drugiej strony tak torba z ekoskóry będzie gorsza jakościowo.

Kolor

Torba będzie pasować do wielu stylizacji, jeśli wybierzemy model w uniwersalnym kolorze to wydaje się, że będzie to najlepsza dostępna propozycja. Wtedy mamy tak naprawdę gwarancję, że z każdym strojem dobrze ją zestawimy. Jeśli ktoś stawia na torby w stylu vintage to wydaje się, że resztę ubrań warto będzie wybrać jako nowoczesne formy. Unikamy zestawów takich jak koszula w kratę, spodnie w kant czy sweter w serek.

Karol Karmowicz

Redakcja zong.com.pl