BRACIA ZONG

Henna jest odpowiednia dla każdego rodzaju i koloru włosów

Jeśli masz jasne włosy również możesz używać henny.

W rzeczywistości jest to inny naturalny barwnik pochodzenia roślinnego dodawany do mieszanek henny, kasja. Cassia służy do rozjaśniania i kondycjonowania włosów i jest popularna wśród osób z jasnymi włosami, które chcą wzmocnić ich kolor lub dodać kilka jaśniejszych pasm do fryzury. Kasja może być używana jako bezbarwna odżywka po zmieszaniu z wodą i natychmiastowym użyciu, ale po podgrzaniu uwalnia się jej kolor i wydobywa złociste odcienie włosów. Podkreśli różne odcienie włosów, więc świetnie nadaje się do wydobywania świetlistych refleksów. Bezbarwna henna lub cassia nie pokryją całkowicie siwych włosów, zmieszana z naturalną henną oraz mieszanka henny i indygo doskonale się nadadzą do tego celu. Ponadto, ponieważ henna stopniowo zanika po około dwóch do czterech miesiącach, nie kończy się na klasycznym odrastaniu siwych włosów u nasady. Henna jest odpowiednia dla każdego rodzaju i koloru włosów

Ważne jest, aby nie tylko używać najlepszej henny do farbowania włosów, która jest w stu procentach czysta, ale także nabrać wprawy w jej stosowaniu, nakładaniu oraz mieszaniu z innymi naturalnymi składnikami.

Trzeba również wiedzieć, jak długo trzymać hennę na włosach dla uzyskania najlepszych efektów.
Henna to całkowicie naturalna i bezpieczna koloryzacja włosów, która wykorzystuje czystą hennę, indygo i kasję, aby stworzyć dopasowane, długotrwałe kolory. Henna to naturalny roślinny produkt odpowiedni do każdego rodzaju włosów, jest idealna do stosowania zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wzmacnia włosy, nadając im miękkość, połysk i gładkość, a także pielęgnuje skórę głowy.
Proszek henny należy wymieszać z wodą i przechowywać pod przykryciem przez noc. Następnie należy powstałą pastę nałożyć na włosy i pozostawić na nich na kilka godzin w zależności od tego, jak intensywny kolor chcemy uzyskać. Efekty kolorystyczne będą widoczne na włosach po około 48 godzinach. Aplikacja henny Pole Henny ciepły jasny brąz Dalchini to czasochłonny proces i jeśli nie jesteś ostrożna, możesz narobić bałaganu, ale jest tego warta, ponieważ jest całkowicie naturalna i bezpieczna bez żadnych skutków ubocznych. Niektórzy dodają również wywar z kawy lub herbaty, czy sok z buraków do henny, aby uzyskać bardziej intensywny kolor.