BRACIA ZONG

Ogólne wskazówki dotyczące ubezpieczenia, aby uzyskać to, czego chcesz

Ubezpieczenie chroni prawie wszystkie rzeczy w naszym życiu.

Dzięki temu nie popadniemy w finansową ruinę, gdy coś nie do pomyślenia stanie się z naszym samochodem, naszym domem lub naszymi bliskimi. W tym artykule znajdziesz praktyczne porady, jak najlepiej wykorzystać swoje polisy ubezpieczeniowe.Upewnij się, że masz ubezpieczenie obejmujące mienie związane z pracą, gdy pracujesz zdalnie lub wykonujesz niezależne zlecenie. Jeśli pracujesz w domu, polisa ubezpieczeniowa wynajmującego lub właściciela domu nie obejmuje przedmiotów związanych z pracą, takich jak sprzęt komputerowy używany do pracy, więc posiadanie oddzielnej polisy chroni mienie związane z pracą przed kradzieżą lub uszkodzeniem.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu podróżnym, zacznij od sprawdzenia tego, co już mogłeś pokryć. Większość polis dotyczących właścicieli domów i najemców obejmuje kradzież mienia; wiele kart kredytowych oferuje przypadkową śmierć podczas podróży, jeśli użyłeś karty do opłacenia podróży. Niektóre oferują nawet ubezpieczenie wynajmu samochodu i dodatkową ochronę bagażu.Aby utrzymać koszty ubezpieczenia podróżnego na niskim poziomie, sprawdź, co pokryje Twój obecny plan ubezpieczenia zdrowotnego. Niektóre polisy i Medicare nie oferują żadnego ubezpieczenia poza Stanami Zjednoczonymi i terytoriami, inne mogą pokrywać tylko stałą kwotę za wypadek, ale nic za chorobę wymagającą hospitalizacji.Właściciele małych firm muszą ubezpieczyć coś więcej niż tylko budynek, w którym prowadzą działalność. Muszą również ubezpieczyć wszelkie specjalne narzędzia lub sprzęt używany w prowadzeniu działalności. Sprzęt i narzędzia właściciela firmy są uważane za własność osobistą i zwykle nie są objęte zakresem ubezpieczenia większości polis odpowiedzialności cywilnej firmy. Dlatego muszą być chronione przed utratą, kradzieżą lub zniszczeniem odrębną polisą.Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie. Ogólne wskazówki dotyczące ubezpieczenia, aby uzyskać to, czego chcesz

Ubezpieczenie powinno obejmować wszelkie szkody, które Twoi pracownicy mogą przypadkowo wyrządzić Twoim klientom, a także wartość budynku i inwentarza.

Ubezpieczenie małej firmy może być dość drogie, ale jest absolutnie konieczne.Aby pokryć szkody spowodowane trzęsieniem ziemi w Kalifornii, musisz wykupić oddzielne ubezpieczenie od trzęsienia ziemi. Regularne ubezpieczenie domu nie pokryje szkód spowodowanych przez trzęsienia ziemi. Twoja firma ubezpieczeniowa lub broker może pomóc Ci zrozumieć ryzyko w Twojej okolicy i zapewnić Ci ochronę ubezpieczeniową. Wielu właścicieli domów nie decyduje się na zasięgnięcie informacji po trzęsieniu ziemi, ponieważ może to być dość drogie.Jeśli posiadasz dom i samochód, możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu, obejmując oba te ubezpieczenia w tej samej firmie. Większość ubezpieczycieli oferuje zniżki obejmujące wiele polis, a dzięki narzędziom internetowym, które ułatwiają porównywanie kosztów, możesz łatwo znaleźć firmę, która oferuje największe oszczędności i najodpowiedniejsze ubezpieczenie w Twojej sytuacji.Ubezpieczenie najemców to świetny sposób na ochronę Twoich rzeczy przed kradzieżą lub pożarem w Twoim budynku. Ubezpieczenie wynajmującego zastępuje tylko jego własność. Cała Twoja własność nie jest objęta ubezpieczeniem, co może pozostawić Cię bez ubezpieczenia, jeśli nie jest ono ubezpieczone. Uzyskanie ubezpieczenia jest łatwe i niedrogie w przypadku jeszcze wyższych kwot ubezpieczenia.Zapytaj swojego weterynarza, gdzie znaleźć ubezpieczenie dla zwierząt. Osoby te najlepiej znają proces ubezpieczenia i mogą z łatwością pomóc Ci znaleźć renomowaną i godną zaufania firmę, która zaopiekuje się Twoim zwierzakiem. Nawet recepcjonista powinien być w stanie kogoś polecić, ponieważ zwykle pomaga w procesie finansowym.Chronimy to, co jest nam drogie, ubezpieczeniem. Kupując ubezpieczenie, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, niezależnie od tego, do czego ono służy. Jeśli skorzystasz z tych wskazówek i zastosujesz je do swoich potrzeb ubezpieczeniowych teraz iw przyszłości, możesz być pewien, że uzyskujesz jak najwięcej za swoje pieniądze.