BRACIA ZONG

Witaminy na włosy w postaci żelek

Czy natknąłeś się na najnowszy szał witaminowy, czyli żelki do włosów? Wiele znanych firm produkujących suplementy oferuje obecnie witaminy do włosów w formie owocowych żelek.

Pielęgnacja włosów Hair Care Panda to wegańskie witaminy do włosów zaprojektowane w celu przyspieszenia wzrostu włosów i poprawy ich jakości. Chociaż nie ma zbyt wielu recenzji tego produktu w Internecie, suplement zawiera niektóre niezbędne witaminy i składniki odżywcze, które są potrzebne do utrzymania zdrowej skóry głowy i włosów. Firma oferuje również inne produkty poprawiające zdrowie włosów, takie jak pudry, serum i inne. Hair Care Panda to witaminy do włosów stworzone przez polską firmę suplementującą Noble Health. Jedna butelka żelków do pielęgnacji włosów zawiera 30 sztuk misiów o smaku malinowym i wystarcza przeciętnemu użytkownikowi na około 15 dni, w oparciu o wskazówki spożywania 2 żelków dziennie. Ci, którzy szukają tego produktu, mogą go kupić na oficjalnej stronie Hair Care Panda. Pielęgnacja włosów wydaje się być głównie skierowana do kobiet, które szukają czegoś, co pomoże im wesprzeć zdrowie i zmniejszyć wypadanie włosów. Witaminy do włosów w postaci owocowych żelków są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Konsumentom Hair Care Panda mówi się, że produkt przyniesie takie efekty, jak: pomoc w utrzymaniu zdrowych włosów, pomoc w utrzymaniu zdrowej skóry, regulacja aktywności hormonów i ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym. Pielęgnacja włosów Hair Care Panda zawiera sporo witamin i minerałów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania organizmu i włosów. Głównym składnikiem Hair Care Panda jest biotyna – rozpuszczalna w wodzie witamina i niezbędny koenzym. Producent twierdzi, że dzięki Hair Care Panda otrzymujesz najwyższą możliwą dawkę biotyny w suplemencie diety. Podczas gdy niedobór biotyny jest związany z wypadaniem włosów i łamliwością paznokci, suplementacja biotyną zyskała popularność na rynku jako leczenie wypadania włosów i innych problemów skóry i paznokci. Na stronie https://www.firia.pl/hair-care-panda-zelki-misie-na-wlosy-opinie-efekty-i-cena/ znajdziemy recenzję produktu. Suplement zawiera również inne witaminy z grupy B, takie jak B1, B6 i B12. Dietetycy uważają, że witaminy z grupy B mogą pomóc wzmocnić i odżywić włosy.