BRACIA ZONG

Systemy deskowań – deskowanie stropu

Jak wiadomo tak naprawdę w każdym domu znajduje się strop.

Przy budowie domu od podstaw zawsze mamy możliwość wybrania jaki on ma być. Jest to niezwykle duża zaleta, ponieważ każdy jest inny, a my sami jeszcze przed wybudowaniem mamy coś do powiedzenia, dzięki czemu możemy zadecydować także o jego wytrzymałości. Zapewne nie wszyscy wiedzą, że w niektórych przypadkach ludzie decydują się na coś takiego jak deskowanie stropu.

Systemy deskowań – którą firmę warto wybrać?

Jedną z metod deskowania jest deskowanie HV. System ten ma sporo zalet, ale o tym za moment. Jeśli już wcześniej słyszeliśmy o takim systemie, a nie wiemy jaka firma wykona nam taką pracę na najwyższym poziomie to warto zdecydować się na usługi tej pod wskazanym linkiem: systemy deskowań. Decydując się na nią możemy być praktycznie pewni, że praca zostanie wykonana na najwyższym poziomie przez co wszystko wytrzyma wiele długich lat.

Systemy deskowań – deskowanie stropu

Systemy deskowań – jeden ze sprawdzonych systemów

Przedstawiony system nie wymaga używania dźwigu przy wznoszeniu co jednocześnie również obniża koszty całej pracy. Dodatkowo wszystko przebiega szybko i sprawnie oraz przede wszystkim nie ma potrzeby dokonywania żadnych przeróbek. Tutaj zdecydowanie odmiennie do innych systemów zawsze dźwigary główne i rozdzielacze znajdują się w jednej płaszczyźnie. Odpowiada za to specjalna konstrukcja dźwigarów głównych i głowic opadowych, które jednocześnie wyposażono w specjalną podłużnicę nośną dla dźwigarów rozdzielczych. Jeszcze przed zamocowaniem wszystkich paneli uzyskujemy zatem stabilny i sztywny ruszt co bez wątpienia znacznie ułatwia dalszą pracę. Uzupełnieniem w tym systemie są panele HV. Umieszcza się je pomiędzy dźwigarami głównymi. Pozostała przestrzeń z kolei domykana jest przy pomocy sklejki 21 mm. Jest ona wcześniej rozpięta na dźwigarach uzupełniających – rozdzielczych. Jak widać system ten jest niezwykle prosty i intuicyjny, a właśnie o to chodzi.