BRACIA ZONG

Łatwe do czyszczenia zlewozmywaki granitowe

Ważnym wyposażeniem każdej kuchni są niewątpliwie meble kuchenne. W zależności od gustów czy od stylu wnętrza, można wybrać zarówno meble modernistyczne jak i klasyczne.

Jednak wiele kobiet, bo zazwyczaj to one wybierają wyposażenie mieszkań, idzie śladami mody. Wzoruje się na tym, co obecnie jest popularne, nowoczesne. A nowoczesne i stylowe są meble kuchenne w stylu włoskim. Meble te, o prostym fasonie, frontach najczęściej w ciemnym kolorze i wyraźnej strukturze słoi, zazwyczaj zdobiły elementy z frontami lakierowanymi w odcieniach pastelowych. Z mody wyszły dodatki aluminiowe i stalowe. Obecnie najmodniejsze są te wykonane z tworzyw sztucznych, jak dodatki do frontów w postaci tafli. Są one odporne na działanie czynników zewnętrznych jak temperatura czy chociażby czynników mechanicznych. Element wzbogacający każdą kuchnię, to blat. Może być blat stalowy, może być wykonany z płyty wiórowej oklejanej okleiną PVC, może być również kamienny. Najmodniejsze jednak blaty, które pokazują projekty kuchni w magazynach, to blaty kilku centymetrowe, o naturalnej strukturze drewna. Kuchenne meble oferowane są przez producentów w bardzo ciekawym wzornictwie oraz różnych wymiarach. Pozwala to na dostosowanie układu mebli do kształtu czy wielkości naszej kuchni. Obecnie można również zastosować zlewozmywaki narożne.

Takie rozwiązanie pozwoli na optymalne zagospodarowanie miejsca w kuchni. Jest to doskonałe rozwiązanie, które zaoszczędzi nie tylko miejsce, ale również stworzy niepowtarzalność kuchni. Takie zlewozmywaki narożne są zazwyczaj mniejsze od tradycyjnych zlewozmywaków, przez co doskonale nadają się do mniejszych kuchni. Popularny obecnie na rynku jest zlewozmywak granitowy. Produkowane są one w różnych rozmiarach i kolorach, umożliwiających zamontowanie ich w standardowych zestawach mebli kuchennych. Przykładem może być tutaj produkcja zlewozmywaków o głębokości 50 cm. Następnym rodzajem będą zlewozmywaki podbudowywane, jest to osobna grupa zlewozmywaków, nazywane są one również podwieszanymi zlewozmywakami.