BRACIA ZONG

Taśmy LED można we wnętrzach zastosować w wiele ciekawych sposobów

Diody LED zużywają mniej energii i oszczędzają więcej pieniędzy na rachunkach za energię w porównaniu do żarówek halogenowych, żarowych i świetlówek kompaktowych.

Niska moc i przyjazna dla środowiska konstrukcja zapewnia lata oszczędnego oświetlenia, więc zmień swoje oświetlenie domowe lub komercyjne na wydajne diody LED już dziś i korzystaj z dłuższej żywotności ponad 20 lat w oparciu o standardowe codzienne użytkowanie. Pamiętaj, że technologia LED nie emituje szkodliwego światła UV, co oznacza, że diod LED można bezpiecznie używać w każdym wnętrzu. Szeroka gama żarówek LED pomoże Ci urzeczywistnić pomysły na aranżację wnętrz we wszystkich obszarach domu. Od standardowych kształtów oraz chłodnych i ciepłych kolorów, po matowe żarówki z żarnikiem i przezroczyste żarówki, w sprzedaży znajdziesz szeroki wybór diod LED o szerokim zastosowaniu. Taśmy LED to łatwy w użyciu, skuteczny sposób na kreatywność w domowych rozwiązaniach oświetleniowych. Od zapewnienia subtelnego blasku do spodu blatów i obszarów ściennych, po bardziej praktyczne zastosowanie oświetlenia szaf i schodów, oświetlenie taśmowe LED może pomóc Ci nadać nowy i modny wymiar swoim urządzeniom domowym i wnętrzu.

Możesz dodać ciekawe sposoby oświetlenia kuchni lub łazienki za pomocą taśm LED, albo dodać tęczowe wykończenie do pokoiku dziecka za pomocą zmieniających kolory lub wielokolorowych pasków LED.

Istnieje wiele kreatywnych sposobów, które można wybrać, rozważając metody oświetlenia domu za pomocą taśm LED. Pamiętaj, że taśma led jest zasilana przez transformator (małą skrzynkę elektryczną), która łączy pasek lampek z zasilaniem sieciowym. Przy wyborze miejsca umieszczenia paska LED należy wziąć pod uwagę odpowiednią przestrzeń do umieszczenia transformatora. Ozdobne gzymsy i listwy nad drzwiami lub wokół krawędzi pomieszczeń często mają wnękę odpowiednią do umieszczenia oświetlenia taśmowego LED, które z łatwością stworzy nastrojowe oświetlenie górne lub dolne.