BRACIA ZONG

Uwolnij swoje alergie dzięki tym wspaniałym wskazówkom

Czy jesteś zmęczony swoimi alergiami, które sprawiają, że czujesz się okropnie? Czy jesteś również zmęczony alergiami, które uniemożliwiają Ci robienie rzeczy, które lubisz? Cóż, powinieneś wiedzieć, że są rzeczy, które możesz zrobić, a które mogą coś zmienić.

Poświęć trochę czasu na przeczytanie poniższego artykułu, aby uzyskać dobre wskazówki.Jeśli walczysz z pyłkami i zarodnikami w domu, unikaj pozostawiania otwartych okien na dłużej niż godzinę lub dwie. Przynajmniej zamknij je między godziną 5 a 10 rano; jest to pora dnia, w której rośliny i kwiaty uwalniają najwyższe stężenie pyłku.Jeśli posiadasz zwierzęta, często je kąp, gdy nadejdzie sezon alergiczny. Dotyczy to zwłaszcza właścicieli psów. Nie tylko sierść i łupież zwierząt domowych same w sobie są drażniące, futro zwierząt jest magnesem dla pyłków unoszących się w powietrzu, umożliwiając tym cząsteczkom przyczepienie się do Twojego zwierzaka i zaatakowanie Twojego domu.Miej osobne buty do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli dużo pracujesz w ogrodzie lub po prostu lubisz przebywać na świeżym powietrzu, przygotuj parę butów specjalnie do tych czynności. Kiedy nadejdzie czas, aby wejść do domu, twoje buty wraz z pyłkami i kurzem, które niosą, możesz zostawić przy drzwiach – minimalizując alergeny, które dostają się do twojego domu.W określonych porach roku ludzie cierpiący na alergie reagują na rzeczy w ich otoczeniu. Jeśli masz objawy, które Twoim zdaniem są związane z alergenami w Twoim środowisku, skonsultuj się z lekarzem, aby spróbować zidentyfikować winowajcę. Przejmowanie środków zaradczych może do pewnego stopnia działać, ale lepiej udać się do lekarza, który doradzi Ci w sprawie Twojego stanu.Zanim zdecydujesz się na zastrzyki alergiczne, zrozum, że posiadanie tych zastrzyków nie wyeliminuje samej alergii. W rzeczywistości te zastrzyki zwiększają próg twojego ciała. W rezultacie możesz tolerować większą ekspozycję na alergen, zanim zaczniesz odczuwać dyskomfort lub reakcję alergiczną. Info Serwis - Solidna paczka informacji z kraju

Realistyczne wyobrażenie wyników może pomóc w podjęciu decyzji, czy zabieg jest tego wart.Jeśli zauważysz objawy alergii wokół psa i kota z rodziny, możesz pokusić się o obwinianie zwierzęcia za swój dyskomfort.

Możesz mieć rację, ale istnieje również możliwość, że jesteś uczulony na pyłki zwierząt domowych. Jeśli Twój zwierzak spędza czas na świeżym powietrzu na obszarach gęsto zarośniętych, może zbierać alergeny i wprowadzać je do domu. Test alergiczny może potwierdzić lub obalić twoje podejrzenia.Możesz znaleźć wiele produktów przeznaczonych do łagodzenia objawów alergii; niektóre są na receptę, a inne nie, ale nie wszystkie działają na wszystkich. Dlatego poproś o próbkę od swojego lekarza lub kup próbne opakowanie leków przeciwhistaminowych, aby sprawdzić, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie. Jeśli ten produkt nie pomaga w objawach alergicznych, możesz przejść dalej i wypróbować inny, nie marnując dużo pieniędzy.Jeśli cierpisz na objawy alergii oskrzelowej, upewnij się, że zawsze jesteś nawodniony. Bez płynów błony śluzowe mogą stać się suche lub zaognione. Brak odpowiedniego nawodnienia wpływa również na oskrzela, powodując, że gruczoły śluzowe wytwarzają wydzieliny, które są trudne do rozpadu.Pamiętaj, aby umyć włosy natychmiast po wejściu do środka, jeśli cierpisz na alergię, a na zewnątrz był pyłek. Nie chcesz, aby pyłek zbyt długo pozostawał we włosach, ponieważ może to wywołać objawy alergii. Najlepiej umyć włosy dwukrotnie.Jeśli czujesz, że masz problemy z kurzem i roztoczami w materacu, możesz skorzystać z uszczelniaczy do materaców. Możesz włożyć cały materac do plastiku. Z twoimi prześcieradłami nigdy nie powinieneś zauważyć różnicy w tym, że w ogóle tam jest plastikowy arkusz.Jak widzisz, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc Ci zwalczyć alergie. Więc nie czekaj dłużej. Wstań i skorzystaj ze świetnej porady, o której właśnie przeczytałeś. Przestań się bać swoich alergii i zacznij znów żyć normalnie.