BRACIA ZONG

Wysoce skuteczne porady hydrauliczne, które działają dobrze

Czy wiesz, że skrzypienie, które słyszysz z rur, to gorąca woda, która powoduje rozszerzanie się rury? Te i inne przydatne informacje dotyczące hydrauliki znajdują się w tym artykule.

Jeśli szukasz jasnych i zwięzłych informacji, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.Przylutuj z myślą o bezpieczeństwie. Kiedy lutujesz rurkę miedzianą, chcesz skierować płomień na rurkę miedzianą. Płomień pochodni musi znajdować się cztery cale od rury. Płomień powinien być skierowany bezpośrednio w punkt, w którym rura miedziana musi zostać odłączona.Gdy robi się zimno, zadbaj o wszystkie odsłonięte rury, dodając do nich izolację. Zwróć szczególną uwagę na rury znajdujące się w przestrzeniach podziemnych i zewnętrznych ścianach Twojego domu. Wykonanie tego kroku pomoże zapewnić, że rury będą funkcjonować przez całą zimę.Następnym razem, gdy masz zatkany odpływ, unikaj prostego rozwiązania polegającego na zrzucaniu chemikaliów do czyszczenia odpływów do rur. Chociaż ta metoda wymaga najmniejszego wysiłku, chemikalia zawarte w tych płynnych środkach czyszczących działają destrukcyjnie na rurociągi. Zamiast tego rozważ użycie odrobiny smaru do łokci z tłokiem, wężem lub innym urządzeniem przeznaczonym do usuwania chodaka bez chemikaliów.Rozpoczynając projekt hydrauliczny, który jest spowodowany głośnymi dźwiękami w rurach, najpierw opróżnij rury. Może to być łatwe rozwiązanie innej mądrej, zmarnowanej ogromnej pracy. Po prostu zamknij główny wodociąg i otwórz fasety w całym domu. Gdy woda przestanie płynąć, włącz wodę z głównego źródła i sprawdź, czy hałas został wyeliminowany.Musisz zabezpieczyć swój dom na zimę. Wysoce skuteczne porady hydrauliczne, które działają dobrze

Musisz upewnić się, że przed wyjściem z domu wyłączyłeś główny wyłącznik lub zawór odcinający.

Ponieważ jeden mały otwór lub zatkana woda mogą szybko zamarznąć i spowodować pękanie i rozszerzanie się rur, konieczne jest opróżnienie i otwarcie wszystkich zewnętrznych i domowych przewodów wodnych.Możesz sprawdzić swoją toaletę pod kątem wycieków, dodając kilka kropli barwnika spożywczego, Kool Aid lub trochę fusów do wody w zbiorniku toalety (nie do wody w misce). Sprawdź wodę w misce po około pół godzinie. Jeśli jakikolwiek środek barwiący jest widoczny w wodzie w misce, zbiornik jest nieszczelny i będziesz musiał go naprawić.Zawsze utrzymuj wywóz śmieci w czystości. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Wlej trochę mydła do naczyń i poczekaj kilka minut, aż zużyty pojemnik z niewielką ilością zimnej wody. Pamiętaj, aby uruchamiać go regularnie, jeśli nie, może powodować rdzę. Aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy, zmiel cytrynę lub inne skórki cytrusowe. Możesz wyczyścić ściany składowiska poprzez zmielenie małych pestek po owocach lub skorupek jaj.Podstawowe problemy z toaletami mogą być szybkim rozwiązaniem nawet dla najsurowszego hydraulika-amatora i warto spróbować, jeśli poświęcisz trochę czasu na zbadanie problemu. Znajdź potrzebną część lub części w lokalnym sklepie ze sprzętem i poproś o pomoc w prawidłowej instalacji.Okresowo upewnij się, że pompa w twoim domu działa z pełną wydajnością. Wlej kilka galonów wody do studzienki ściekowej, a pompa powinna spuścić tę wodę z minimalnymi problemami. Sprawdzenie, czy Twoje urządzenia działają przez cały rok, może przynieść duże korzyści w przypadku kryzysu.Podsumowując, wiesz już, co powoduje skrzypienie twoich rur, a także o wiele więcej informacji. Użyj tego przewodnika jako najlepszego sposobu na rozwiązanie wszelkich problemów z hydrauliką, które mogą się pojawić. Miejmy nadzieję, że zrozumiesz udzieloną radę i będziesz w stanie w pełni z niej skorzystać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.