BRACIA ZONG

Jak radzić sobie z atakami paniki i nadal czerpać z życia jak najwięcej?

Codzienne życie jest dla niektórych ciężarem.

Martwienie się, że codzienne zadania wymagają uwagi, a inne pilniejsze sprawy sprawiają, że uwaga jest pożywką dla niepokoju. Potraktuj te wskazówki jako drogę do zmniejszenia obciążenia i usprawnienia procesu myślowego w sposób, który powstrzyma ataki paniki.Przypomnij sobie podczas ataku paniki, że nic Ci nie jest, Twój układ nerwowy jest po prostu wrażliwy i reaguje na jakiś bodziec. To jest tylko tymczasowe i minie, a ty przeżyjesz i nie będziesz mieć żadnych resztkowych problemów ze sposobu, w jaki to wpływa na twoje ciało.Podczas ataku paniki jest kilka rzeczy, których powinieneś unikać, ponieważ mogą one zaostrzyć objawy. Dzwonienie do przyjaciela to dobry pomysł, ale nie omawiaj ataku paniki, ponieważ skupisz się tylko na swoim niepokoju. Nie patrz w lustro. Możesz zwiększyć nasilenie objawów, jeśli zobaczysz strach na twarzy. Staraj się nie siadać. Ogranicza to oddychanie i nie zajmuje umysłu. Spróbuj chodzić lub nawet wykonywać lekkie ćwiczenia.Kiedy masz atak paniki, zastanów się, dlaczego go masz. Co jadłeś dzisiaj? Z kim spędzałeś czas? O czym myślałeś tuż przed tym, jak to się stało? Gdy poczujesz się lepiej, spróbuj zapisać wszystko, co mogło wpłynąć na twój stan umysłu i doprowadzić do ataku paniki, a następnie zawęź powody.Kiedy używasz techniki oddechowej podczas ataku paniki, naprawdę skoncentruj się na oddychaniu. Jak radzić sobie z atakami paniki i nadal czerpać z życia jak najwięcej?

Wyobraź sobie życie, które jest wdychane do twojego ciała podczas wdechu, a następnie toksyczne myśli i uczucia powracają, gdy wydychasz powietrze.

Naprawdę wyobraź sobie świecące światło i wydobywający się paskudny ciemny dym.Po ataku paniki poczujesz się szczególnie niespokojny. Dlatego ważne jest, abyś zaraz po ataku spróbował rozluźnić swoje ciało na kilka sposobów. Powinieneś spróbować wdrożyć równomierne oddychanie i pełne oddychanie, aby pomóc rozluźnić ciało i ustabilizować bicie serca.Pamiętaj, gdy masz atak paniki, że każdy ma problemy i że każdy ma wolny dzień. Nawet bogaci i sławni mają negatywne sytuacje, a ich sytuacje pojawiają się na pierwszych stronach gazet na całym świecie! Nic nie jest tak złe, żeby warto było się nad tym pogrążyć. Zamiast tego skieruj tę energię na rozwiązywanie problemów.Kiedy zaczniesz przejmować swoje ataki paniki i odwracać je, pogratuluj sobie ciężkiej pracy i poświęcenia, które wykazałeś! Im bardziej zdajesz sobie sprawę ze zmian, które wprowadzasz, tym lepiej będą one działać, aby pomóc Ci zachować spokój. Tak trzymaj!Poznaj swoje wzorce ataków paniki, aby lepiej przygotować się na nadchodzący atak. Na przykład, niektórzy ludzie mają ataki trwające zaledwie 15 sekund, podczas gdy inni mogą mieć pojedyncze ataki trwające pół godziny lub dłużej. Jeszcze inne osoby mogą mieć wiele kolejnych ataków w krótkim czasie. Wiedza o tym, co wywołuje twoje ataki i jak długo będą trwać, pomoże ci przetrwać je tak spokojnie, jak to możliwe.Nie możesz rozwiązać wszystkich problemów świata, a dokładniej, nie zawsze możesz zająć się wszystkim, co musisz zrobić. Martwienie się o skutki każdej sytuacji może tylko spowodować niepokój. Zatrzymaj się w codziennej rutynie i poświęć kilka minut na przemyślenie tego, co tutaj przeczytałeś, i zastosuj wiedzę, aby sobie z tym poradzić.