BRACIA ZONG

Wysiądź z pociągu i sprawdź poniższe porady!

Czy palenie jest plagą twojego życia, nawet jeśli to nie ty palisz? Jeśli chcesz rzucić palenie lub znasz kogoś, kogo chcesz rzucić, to jesteś we właściwym miejscu.

Skorzystaj z informacji zawartych w tym artykule, aby pomóc sobie rzucić palenie lub pomóc rzucić palenie komuś, kogo znasz.Jeśli palenie papierosa jest czymś, czego nie da się uniknąć, przynajmniej postaraj się zatrzymać na chwilę przed zapaleniem. Wybierz się na długi spacer lub obejrzyj program telewizyjny, aby oderwać się od palenia. Czasami wystarczy zwykłe odwrócenie uwagi, aby pomóc Ci przezwyciężyć silne pragnienie. Jeśli nawet po opóźnieniu nadal będziesz palił papierosa, zajmie to przynajmniej trochę czasu, co oznacza, że ​​tego dnia będziesz palić mniej.Pomóż objawom odstawienia nikotyny. Jeśli zdecydujesz się nie używać produktu zawierającego nikotynę, takiego jak plaster, guma czy pastylki do ssania, pomyśl o zapytaniu lekarza o lek na receptę. Niektóre tabletki mogą pomóc zmniejszyć apetyt, wpływając na substancje chemiczne wytwarzane przez mózg, zmniejszając objawy. Istnieją również pewne leki, które sprawią, że papieros będzie nieprzyjemnie smakował, jeśli zdecydujesz się palić.Rzuć palenie raz na zawsze, zastępując chwile, w których lubisz papierosa, ćwiczeniami fizycznymi. Nie tylko będzie to dla ciebie rozproszenie, ale także odniesiesz ogromne korzyści, rozwijając zdrowsze i bardziej atrakcyjne ciało. Na początku może być ciężko ze względu na działanie nikotyny w twoim systemie, ale zacznij od małego, spacerując po bloku.Chociaż terapie awersyjne zyskały ostatnio złą reputację, czasami pomagają rzucić palenie. Nie muszą to być ekstrawaganckie metody i nie trzeba płacić terapeucie za stosowanie technik awersji. Wypróbuj proste rzeczy, takie jak nasączenie swojego ulubionego swetra dymem z ostatniego wypalonego papierosa. Następnie sięgnij po niego po niepaleniu przez dzień lub dwa; będziesz zbulwersowany obraźliwym zapachem, któremu codziennie narażasz siebie i innych.Rzuć palenie, aby ułatwić ćwiczenie. Wysiądź z pociągu i sprawdź poniższe porady!

Palenie utrudnia oddychanie, co oznacza, że ​​nie dostajesz zdrowego poziomu tlenu do mięśni i narządów.

To znacznie utrudnia ćwiczenie, co może prowadzić do życia pełnego dolegliwości. Kiedy rzucisz palenie, twoja pojemność płuc wkrótce się poprawi, dzięki czemu cel codziennych ćwiczeń będzie łatwiejszy do osiągnięcia.Skontaktuj się z lekarzem i poproś go o zalecenie programu rzucania palenia lub leków. Tylko pięć procent ludzi, którzy próbują powstrzymać przeziębienie indyka, bez żadnej pomocy, udaje się rzucić palenie. Potrzebujesz pomocy w przezwyciężeniu głodu i objawów odstawienia, które towarzyszą każdej próbie rzucenia palenia.Zobowiązać się do rezygnacji. Osoby, które są w stanie skutecznie rzucić palenie, w pełni się angażują. Nie mają planu awaryjnego, nie wychodzą z tajemnicy i nie mówią sobie, że zawiodą. Jeśli podejmiesz tego rodzaju zobowiązanie, znacznie zwiększysz swoje szanse na pomyślne osiągnięcie celu.Jeśli chcesz rzucić palenie, nie rób tego. Rzucenie palenia to dwa słowa, które oznaczają utratę czegoś, czyniąc z tego proces żałoby. Zamiast tego, psychologicznie przyjmij wolność od tytoniu. Nie myśl o tym, jak uszczęśliwiłbyś kogokolwiek innego, ale co by cię uszczęśliwiło, gdybyś był wolny od papierosów. Co możesz zrobić z tymi pieniędzmi i czasem?Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu czujesz się nieco bardziej optymistycznie, jeśli chodzi o rzucenie palenia przez siebie lub kogoś, kogo znasz. Rzucenie palenia można zrobić i nie należy myśleć o czymś, co jest niemożliwe do zrobienia, więc wykorzystaj wszystko, co możesz z tego artykułu, aby poradzić sobie z paleniem i wyrzucić je ze swojego życia.