BRACIA ZONG

Co można dać w prezencie nowo narodzonemu chłopcu

Wiele osób zastanawia się, co można dać w prezencie rodzicom oczekującym na narodziny dziecka, lub niedawno urodzonemu maluchowi.

Rodziców z pewnością ucieszy ramka na zdjęcie malucha, w której można również umieścić zdjęcie z USG. Można taką ramkę spersonalizować ozdabiając ją imieniem dziecka. Świętuj wyjątkową chwilę w życiu rodziny dzięki takiej wspaniałej pamiątce. Możesz również młodym rodzicom zakupić chustę do karmienia, która osłoni mamę i dziecko, ale również może służyć jako ochrona wózka, nosidełka czy fotelika samochodowego przed słońcem i zaciekawionymi spojrzeniami. Dodatkowo założenie i zdjęcie takiej osłony zajmuje tylko kilka sekund. Z pewnością uroczym upominkiem, który spodoba się całej rodzinie i znajomym, będą skarpetki i buciki niemowlęce. Możemy zdecydować się na zakup wytrzymałych bucików z wytrzymałej prawdziwej skóry, które wspierają prawidłowy rozwój stopy u maluchów próbujących chodzenia i pozostają na stopach dziecka bez spadania. Co można dać w prezencie nowo narodzonemu chłopcu

Noworodkowi z pewnością przyda się również śpiworek do spania, który ma zamek błyskawiczny, zatrzaski lub guziki, i jest łatwy do zakładania i zdejmowania, aby można było bez problemów przewinąć malucha.

Śpiąc w takim ubranku każde dziecko będzie cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa i ciepła również w nocy. Noworodki i małe dzieci bardzo lubią być noszone na rękach, kołysane i bujane, ale nawet najbardziej wytrwali rodzice nie mogą tego robić przez cały czas. Bezpieczna huśtawka i automatyczny bujak bezpiecznie porusza dzieckiem, zapewniając pełne wsparcie bez poświęcania miejsca do poruszania się. Będzie to sympatyczny prezent na baby shower dla chłopca. W taki sposób mogą być usypiane i uspokajane dzieci nawet do trzeciego roku życia. Młodym rodzicom przyda się również chusta lub nosidełko do wygodnego noszenia dziecka bez konieczności zajmowania sobie rąk. Jest to przydatne szczególnie podczas robienia zakupów czy przygotowywania obiadu. Równie miłym i przydatnym upominkiem będzie kocyk dla niemowlęcia, który przyda się na chłodniejsze dni.