BRACIA ZONG

Jakie kurtki są obecnie modne?

Szafę dziewczyny wypełniają najróżniejsze ubrania. Kurtka damska zawsze jednakże stanowi o jej sile.

Możemy ją założyć na każdą okazje, a sklepy z ubraniami są pełne najróżniejszych ich fasonów. Kurtka damska dzięki nowym trendom nigdy nie wychodzi z mody. Możemy ją traktować jako podstawę całego stroju czy również wyłącznie uzupełnienie i ciepły dodatek. Sklepy zawsze będą coś miały odpowiedniego i dla nastolatki i dla kobiety dojrzałej. Od połowy września temperatura powinna już zacząć spadać, szczególnie w nocy. To właściwy czas, aby zacząć zakładać cieplejsze ubrania. Pomyśl o botkach, dużym swetrze, grubych rajstopach i eleganckich płaszczach czy ciepłych kurtkach. Jesień jest zawsze pełna niekończących się pomysłów na strój i wielu możliwości ubierania się dla modnych kobiet. Wszyscy potrzebujemy kurtki lub płaszcza o każdej porze roku, aby chronić się przed słońcem, dla ciepła, a czasem tylko ze względu na wygląd. Stały się one niezbędne, ponieważ każdy typ ma swój własny wpływ na zmianę wyglądu i sylwetki.

Skórzane kurtki przydadzą się na te wszystkie czasy, kiedy chcesz nosić coś ostrzejszego, a jednocześnie zachować swobodę.

Występuje w większej liczbie wariantów i kolorów, niż moglibyśmy pomyśleć. Kurtki typu bomber lub motocyklowe są eleganckie, a jednocześnie są kobiece. Wyglądają elegancko przy ołówkowych spódnicach, podartych dżinsach, spódnicach maxi i szortach. Moda na kurtki lotników zaczęła się od kurtki wojskowej noszonej przez pilotów, ale w tym momencie powoli zmieniła się w główny nurt mody. Modele z podszyciem z misia są najbardziej popularne wśród zestawów w stylu ulicznym. Najcieplejszym wierzchnim okryciem, jakie znajdziemy w sklepach są kurtki puchowe, zaprojektowane z myślą o najzimniejszych okresach roku. Jeśli szukasz kurtki, która sprawdzi się w tym sezonie, a także w nadchodzących sezonach, pomyśl czy zapewnia ona ciepło i suchość, czy jest wygodna i czy pasuje do Twojego stylu ubierania. Jeśli tak, to będziesz mieć ponadczasowy element garderoby do noszenia przez wiele lat.