BRACIA ZONG

Catering – wygodna forma zamówienia jedzenia na każdą okazję

Firmy cateringowe dostarczają jedzenie na różne okazje, bogatą ofertę stanowią zimne przekąski, ten rodzaj menu polecany jest przede wszystkim podczas wszelkich spotkań koleżeńskich, konferencji oraz zjazdów.

Oferowane są wyśmienite zakąski najwyższej jakości. Zimny bufet to wszelkiego rodzaju wędliny, mięsa pieczyste oraz ryby i owoce morza. Proponujemy również bogaty wybór sałatek warzywnych, mięsnych i sałatek z owoców morza. Wielkim uznaniem cieszą się także galarety, zakąski faszerowane, smaczne koreczki oraz wszelkiego rodzaju kanapeczki i tartinki. Miłośnikom kuchni francuskiej posmakują z kawiorem, krewetkami, pastami serowymi lub pieczarkami.

To tylko część naszej bogatej oferty firmy cateringowej, która z pewnością spełni oczekiwania klientów. W ofercie propozycje dla smakoszy zarówno tradycyjnych zakąsek staropolskich, jak również kuchni całego świata.

Dania przygotowywane są ze świeżych produktów, dodatkową zaletą jest ich ładne przyozdobienie i podanie w atrakcyjnej formie. Jeżeli jesteśmy osobą zapracowaną możemy do pracy zamówić catering kanapki czy zestawy obiadowe zostaną dostarczone do naszego miejsca pracy. Jedzenie można zamówić telefonicznie, po zapoznaniu się z menu na stronie internetowej firmy, duży wybór dań pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Można wybierać także dania wegańskie, jak również niskokaloryczne dla osób będących na diecie. Oferta cateringowa firm jest zazwyczaj bardzo różnorodna dzięki czemu można zamówić praktycznie wszystko to na co mamy ochotę. Jeżeli jakiegoś dania brakuje w menu często możemy zamówić je po wcześniejszych ustaleniach. Podobnie jak w przypadku przyprawienia konkretnego dania, kucharze mogą dostosować się do naszych wskazówek. W okresie letnim można stawiać na catering zawierający wiele świeżych warzyw i owoców, w okresie zimowym popularniejsze są pożywniejsze posiłki, zawierające różne mięsa oraz tłuszczem, przykładowo sycące zupy, oraz inne potrawy na gorąco.