BRACIA ZONG

Masz problem z wyborem telefonu komórkowego? Te wskazówki mogą pomóc!

Kiedy masz pytanie dotyczące telefonu komórkowego, może być trudno ustalić, z kim się skontaktować, aby znaleźć odpowiedzi.

Twój operator komórkowy może nie wiedzieć zbyt wiele o sprzedawanych telefonach, a dzwonienie do producenta często powoduje, że biegasz w kółko. Zamiast tego zrelaksuj się i zapoznaj się ze wspaniałymi wskazówkami poniżej.Postaraj się ograniczyć ilość filmów, które oglądasz w sieci w ciągu dnia. Wideo zniszczy Twój limit GB, ponieważ zwykle jest przesyłany strumieniowo i wymaga dużej ilości danych do uruchomienia. Jeśli często oglądasz filmy z YouTube w ciągu dnia, możesz zdecydować się na nieograniczoną ilość danych.Rozważ zakup używanego telefonu, jeśli chcesz uaktualnić go, zanim pozwoli na to umowa. Jest to często mniej kosztowne niż kupowanie nowego i nie będziesz ograniczony do określonego okresu umowy. Tylko upewnij się, że Twój dostawca obsługuje telefon, który chcesz kupić, i że możesz go łatwo dodać do swojego planu.Jeśli posiadasz smartfon, prawdopodobnie używasz go dość konsekwentnie przez cały dzień. Nie należy zostawiać go na 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porównaj swój telefon z laptopem lub komputerem stacjonarnym. Ponowne uruchomienie telefonu pomaga zachować wolną pamięć i sprawne działanie. Szybko zauważysz poprawę wydajności swojego telefonu komórkowego już po kilku dniach stosowania tej sztuczki.Zrestartuj swój telefon co jeden lub dwa dni. Ponieważ stale korzystasz z funkcji telefonu, takich jak aplikacje, poczta e-mail i przeglądarki, telefon przechowuje informacje w pamięci podręcznej. Wiele z tych danych jest niepotrzebnych i można je usunąć przez ponowne uruchomienie. To zwolni zasoby systemowe i usunie potencjalne usterki.Jeśli zawsze kupujesz określony rodzaj telefonu, pomyśl raz o innej opcji. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Chociaż możesz czuć się bardziej komfortowo z jednym nad drugim, wypróbowywanie nowych rzeczy nigdy nie jest złym pomysłem.

Może się okazać, że inny telefon jest bardziej funkcjonalny niż ten, do którego przywykłeś.Uzyskaj dostęp do ukrytej mocy baterii telefonu komórkowego. Powinieneś zacząć od telefonu, który ma słabą baterię. Spróbuj wybrać *3370#. Może to spowodować ponowne uruchomienie telefonu. Powinieneś zobaczyć 50% wzrost baterii. Jest gotowy do użycia, a przy następnym ładowaniu telefonu również powinien zostać naładowany.Nie kupuj smartfona, jeśli potrzebujesz tylko telefonu do wykonywania połączeń. Chociaż wiele osób posiada obecnie smartfony, osoby te często korzystają z Internetu lub wysyłają e-maile za pomocą swoich telefonów. Ale ponieważ te telefony są drogie i wymagają droższych planów miesięcznych, są złym wyborem dla osób, które chcą po prostu porozmawiać.Jeśli chcesz mieć najnowszą technologię telefonii komórkowej, upewnij się, że kupujesz coś nowego co kilka lat. Wiele witryn mobilnych jest zaprojektowanych do pracy na najnowszych telefonach. Jeśli Twój telefon jest za stary, wiele stracisz, jeśli chodzi o mobilne strony internetowe.Może się to wydawać zdrowe, ale wyłączanie telefonu, gdy go nie używasz, to świetny sposób na oszczędzanie energii i wydłużenie czasu pracy na baterii. Jeśli nie spodziewasz się odbierać połączeń podczas snu, wyłącz telefon. I wyłącz telefon, jeśli znajdujesz się w obszarze, w którym nie ma zasięgu, ponieważ wyszukiwanie usługi szybko wyczerpie baterię.Mając wszystkie te informacje w pamięci, jesteś gotowy, aby rozbujać swój telefon komórkowy! Opanuj jego możliwości lub wybierz nowy telefon, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od Twoich planów na przyszłość, pomysły zawarte w tym artykule doprowadzą Cię tam, zapewniając satysfakcję z Twojego urządzenia.